среда, 22 июля 2020 г.

17-18 ЛИПНЯ 2020 РОКУ.
САМООСВІТНЯ РОБОТА ВЧИТЕЛЯ.
ПРОХОДЖЕННЯ ОНЛАЙН-КУРСУ
«Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії»

Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії

Шановні слухачі!

Вітаємо вас з успішною реєстрацією на онлайн-курс «Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії», який розробила проєктна команда освітньої ініціативи «Є-мова» (Громадська організація «Український світ») за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в м. Києві та Міністерства освіти і науки України.

Ми дякуємо за заповнення реєстраційної форми. 

Важливо! Щоб розпочати навчання, вам необхідно перейти за цим покликанням і створити свій обліковий запис на платформі - це займає кілька хвилин. Будь ласка, вказуючи свою електронну адресу, впевніться, що ви написали всі букви та символи правильно. Найкраще - скопіюйте адресу е-пошти з вашої скриньки і вставте у відповідне поле. Також внесіть повне ПІБ, яке буде внесено у сертифікат у разі успішного завершення вами курсу. 

Зверніть увагу! Ви можете самі складати графік навчання відповідно до вашого часу. Доступ до відеолекцій, завдань до них, матеріалів та спілкування на форумі буде надано 15 липня 2020 о 12:00. 

Анонсуємо також, що у межах навчання першого потоку слухачів запланована онлайн-зустріч 22 липня 2020 за допомогою платформи “ZOOM”, присвячена мовному менеджменту в освіті та комунікативним практикам. Про час, покликання та інші деталі ми повідомимо окремим листом. 

Протягом першого тижня навчання вам будуть доступні перші п’ять занять курсу: 

Вступна лекція почнеться з дещо нового для вас визначення ― «мовний менеджмент». Окрім цього, ви дізнаєтеся: 

  • що таке «мовний менеджмент» та його складники? 

  • чому ми порушуємо зараз це питання і до чого тут освіта? 

Наступні дві лекції першого модулю про роль державної мови у формуванні майбутнього громадянина України продовжать тему впровадження мовного менеджменту в усіх публічних сферах, зокрема освітній. Ви порините в короткий історичний опис мовної ситуації нашої країни. А відповідь, як створити можливості та умови безпечного українськомовного освітнього простору, підкаже досвід однієї зі шкіл на сході, яка розпочала цей процес ще до набуття чинності відповідного законодавства. 

І дві лекції ще одного темичного модулю - комунікативні цілі та стратегії в освітньому середовищі.На них ми поміркуємо, чому комунікація потребує осмислення і як мотивувати себе та інших. 

Матеріали цих лекцій сприятимуть:

  • пошуку відповідних стратегій і дієвих методів налагодження вдалої комунікації;

  • розвиткові оптимальної мотивації та способу мислення, спрямованого на зростання будь-де і будь-коли;

  • поглибленню знань про комунікативні цілі та стратегії, які можна уже найближчим часом спробувати втілити їх у своїй діяльності.

 

Успіхів та натхнення!

Через мову ми прагнемо створювати середовище для розширення світогляду, порозуміння одне з одним, налагодженню партнерства. 

Тож, творімо українськомовний простір разом! 

Щиро - команда курсу!

Facebook
Website
Email









Комментариев нет:

Отправить комментарий